Zara Home, RUE CAUMARTIN

Opis

Jesteśmy dumni, że mogliśmy mieć udział w realizacji wyjątkowego projektu dla Zara Home, zlokalizowanego na jednej z najbardziej prestiżowych ulic Paryża, Rue Caumartin.

Naszym głównym zadaniem było stworzenie wnętrza, które odzwierciedlałoby nie tylko elegancję i jakość oferowanych przez markę produktów, ale również harmonijnie wpasowywało się w wyjątkowy, paryski klimat. Wykorzystaliśmy do tego najwyższej jakości płyty kartonowo-gipsowe, które pozwoliły nam na stworzenie wykończeń o wysokim standardzie.

Projekt obejmował kompleksowe prace wykończeniowe, począwszy od montażu systemów oświetleniowych, przez wykonanie podłóg, aż po montaż eleganckich mebli i dekoracji. Pomimo skomplikowanych wyzwań logistycznych związanych z pracą w centrum jednej z najbardziej tętniących życiem metropolii na świecie, nasz zaangażowany zespół podołał zadaniu, dostarczając projekt zgodny z harmonogramem i najwyższymi standardami.

Końcowy rezultat to wyjątkowo eleganckie, nowoczesne wnętrze, które przyciąga klientów swoją unikalnością i wyrafinowanym stylem. Ta realizacja stanowi kolejny dowód na to, że niezależnie od skomplikowania projektu i jego lokalizacji, jesteśmy w stanie dostarczyć usługi najwyższej jakości, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Lokalizacja

Galeria realizacji:

Chcesz zbudować z nami swój projekt?